Hayatını Yeniledi

Sıradışı kategorisindeki Hayatını Yeniledi konusu
Hayatını Yeniledi

1 yılda tam 72 kilo veren Julia Kozerski zayıfladığı her günü fotoğrafladı.

72 kiloyu vücuttan atma sürecinde sadece pozitif düşüncelerden, temiz ve dengeli beslenmeden aynı zamanda düzenli spordan yararlanan Julia herhangi bir ameliyat yaptırmadı. Evlenmek üzere olan genç kadın, ablası ile gelinlik alışverişine çıktığında aynada ki yansımasından oldukça rahatsız oldu. Gelinlik denemesinden sonra kilo vermeye karar veren Kozerski, sadece 1 yıl içinde herhangi bir ameliyat olmadan 72 kilo vererek yeni bir hayata merhaba dedi. Muhteşem değişimi herkese kanıtlamak isteğinde olan Julia, gün gün değişimini sosyal medya üzerinden açtığı hesap "changing room” ile tüm takipçilerine ve zayıflama isteğinde olanlara değişimini gösterdi. Hesabına bile değişim odası ismini veren genç kadın, gösterdiği azimle başardığı değişime çevresindekilerin inanmadığını dile getirdi.

Fotoğraf sanatçılığı yapan Julia Kozerski, insanın istedikten sonra mucizeler yaratabileceğinin en büyük göstergesi oldu. Kilo verenlerin başarı hikâyeleri kilolu olan herkese umut ışığı verirken, kilosu olmayan kişilerinse hayalini kurdukları her türlü işi gerçekleştirebileceklerinin en büyük kanıtı halinde.
Kullanıcı Yorumları

Hayatını Yeniledi konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.