Herkes İçin Sağlık

Gündem kategorisindeki Herkes İçin Sağlık konusu
Herkes İçin Sağlık
Kocasinan Belediyesi tarafından düzenlenen herkes için sağlık projesi ile birçok kişi kilo vermeye devam ediyor. Sağlıklı yaşam için çalışan belediyelerin başında gelen Kocasinan Belediyesi danışmanlık hizmeti ile sağlık dağıtıyor.

Resim


Kilosu nedeniyle günlük işlerinin bile birçoğunu yapamaz duruma gelen Şükran Andıç, bugüne kadar kilo vermek için birçok yol denedi. Tüm denediği yolların sonucunda daha fazla kilo alan isim uzman kontrolünde kilo vermeye karar verdi. 120 kiloya kadar ulaşan Andıç, ne yapacağını bilmeden çeşitli sağlık kuruluşlarında kilosu ile ilgili bilgiler aldı. Bir türlü zayıflayamayan isim Kocasinan Belediyesinin Herkes İçin Sağlık projesi ile karşılaştığı gün hayatı değişti. 120 kilodan 70 kiloya kadar inmeyi başardı.

 

Resim

Yaklaşık 13 yıl önce kilo almaya başlayan genç kadın 122 kiloya kadar çıkmış. Belediye projesi ile karşılaştıktan sonra 11 ay boyunca büyük bir azim gösteren Şükran Andıç, uzman kontrolünde sıkı bir diyet ve spor yaptı. 122 kilodan 70 kiloya kadar düştü. Sağlıklı yaşamın sırrını öğrendiğini söyleyen isim, zayıflamak için diyet yapmanın dışında yaşam tarzımızı değiştirmek gerekiyormuş açıklamasında bulundu.

 
Kullanıcı Yorumları

Herkes İçin Sağlık konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.