Otilia Ayrılınca Eridi!

Yerli Ünlüler kategorisindeki Otilia Ayrılınca Eridi! konusu
Otilia Ayrılınca Eridi!
Sinan Akçıl ile olan bir yıllık beraberliğini sonlandıran Rumen Otilia ile Sinan Akçıl yine barıştı. Ayrılık süresi boyunca kilo verdiğini belirten Otilia ayrılık süreci resmen beni eritti dedi.

Resim

Sinan Akçıl ile kısa bir süre önce barıştıklarını belirten Otilia ilişkilerini kurtarmak için çaba verdiklerini dile getirdi. İlişkimiz bitmişti. Ancak şuan bir şans daha verip denemeye karar verdik. İlişkimiz oldukça karmaşık bir hal aldı ve bu ikimizi de yordu. Sakinlik lazım bize. Birbirimizi daha iyi anlamamız lazım dedi. 

Resim

Ayrı kalmaya çalıştıklarını ancak bir türlü başaramadıklarını dile getiren Otilia, ayrılık süresince ikimizde çok yıprandık. Hele ben 54 kiloydum. 125 kilo verdim ve şuan 42 kiloya indim. Canım su içmek bile istemedi. Yıprandığımızı gördükçe birbirimizi ne kadar sevdiğimizi anladık ve barışmaya karar verdik. Ayrılık bizim için zor olacak. Hayatı zorlaştırmaya gerek yok dedi. 

Resim

 

Resim

 


 

 
Kullanıcı Yorumları

Otilia Ayrılınca Eridi! konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.