Derya Şensoy Şaşırttı!

Yerli Ünlüler kategorisindeki Derya Şensoy Şaşırttı! konusu
Derya Şensoy Şaşırttı!
Derya Şensoy sevgilisi Sarp Levendoğlu ile gözlerden ve tüm magazinlerden uzak bir tatil yapıyor. Ne kadar kaçsa da görüntülenmekten kurtulamayan ünlü çift denize girerken görüntülendi. Şensoy’un kilolu halleri ise görenleri şoke etti.

Resim

2 yıldır aşk yaşayan isim Datça’da gözlerden uzak bir koyda tatil yapıyor. İlişkilerinin başından beri görüntü vermemek için farklı yollar seçen ikili şimdi de kameraların gelemeyeceği yerlerde tatil yapmayı seçti. Ancak bu yaz kaçmayı başaramayan isimlerden Şensoy’un kilolu hali görenleri oldukça şaşırttı. Kısa süre içerisinde oldukça kilo aldığı gözlenen Şensoy, sıkı bir diyet yaparak verdiği kiloların neredeyse hepsini geri almış. 

Resim

Sarp Levendoğlu’nun Birce Akalay ile olan evliliğinin sonlanmasına neden olduğu konuşulan isim, görüntülendiğini fark ettiği anda göbek bölgesinde olan yağları kapatmak için havluya sarıldı. Yaklaşık 5 kilo aldığı tahmin edilen ismin görüntülerine sevenleri, o eski halinden eser kalmamış yorumlarında bulundu.

Resim>

 


 

 
Kullanıcı Yorumları

Derya Şensoy Şaşırttı! konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.