Yürüyemez Hale Geldi

Gündem kategorisindeki Yürüyemez Hale Geldi konusu
Yürüyemez Hale Geldi
Düzce’de yaşayan Zülfiye Baltürk 7 yıldır yatağa bağımlı hale geldi. Kiloları nedeni ile yürüyemez hale gelen isim, 186 kilo olduğunu belirtti. 3 çocuk annesi olan isim doğumdan sonra kilo vermenin zorlaştığını dile getirdi.

Resim

Baltürk, 10 yıl önce doğum yaptıktan sonra kilo almaya başladı. Zülfiye Baltürk kilo alınca 7 yıldır yatağa bağımlı hale geldi. Hareketsizlikten dolayı kilo almaya devam eden Zülfiye Bültürk 186 kiloya ulaştı. Gözyaşları içinde yaşadığı durumu anlatan kadın halinin berbat olduğunu söyledi.

Resim

Baltürk, "Doğumdan sonra ben kilo almaya başladım. Kilo daha sonra belime vurdu ve fıtık yaptı. Daha sonra diz kapaklarımın sıvısı bitti. Kalp var, yüksek tansiyon var. 7 seneden bu yana yatıyorum. Eşim bakıyor. Gittiğimiz hastaneler bizi geri gönderiyorlar. Bizimle ilgilenmiyorlar, tedavi etmiyorlar. Bizden büyük rakamlar istiyorlar. Bizim gücümüz yok. Tedavisi var ama bizim imkanımız yok. Bizden 120 bin lira istiyorlar. Tüm psikolojim bozuldu. Evime hasretim, kapıma hasretim, komşuma hasretim. Hiçbir yere gidemiyorum. 24 saat evdeyim. Artık eşimin de psikolojisi bozuldu. Sinir sistemimiz artık iyice yıprandı. Allah razı olsun eşim bakıyor, ancak o da bunaldı, o da bıktı. Nereye kadar sürecek bilmiyorum” dedi. 
Kullanıcı Yorumları

Yürüyemez Hale Geldi konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.