Kilo Verdi, Büyük Değişime Uğradı

Yerli Ünlüler kategorisindeki Kilo Verdi, Büyük Değişime Uğradı konusu
Kilo Verdi, Büyük Değişime Uğradı
Ünlü oyuncu Açelya Özcan, "Çiçero” filminde rol alacak. Filmin İngiliz Suzie’si olan isim, kilo vermesi ve verdiği kilonun ardından saç rengini değiştirerek imajına yeni bir çizik atması ile gündeme geldi.

Resim>

 

Geçtiğimiz yıllarda Kiraz Mevsimi, Acil Aşk Aranıyor, Dağ 2 gibi başarılı projelerde yer alan Açelya Özcan, yeni sezona yeni imajı ile hazırlanıyor. Son zamanlarda kilo aldığını ve bu kilolarından rahatsız olduğunu sık sık dile getiren isim, kilo vermek için iyi ve sıkı bir diyet programı uyguladığını dile getiriyor. Kilolarından kurtulmasının ardından saç rengini de değiştirerek yeni bir imaj yarattı.

Resim>

 Yapımcılığını Mustafa Uslu’nın üstlendiği Çiçero filminde yer alçak güzel oyuncu, hayranlarını değişen imajı ile oldukça şaşırttı. Başarılı bir çok dizinin meydana çıkmasında emeği geçen Açelya Özcan’ın son zamanlarda 5 kilo verdiği ise hayranları tarafından medyaya bildirildi.


Resim>

 


 
Kullanıcı Yorumları

Kilo Verdi, Büyük Değişime Uğradı konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.