Balon Gibi Şiştim

Sıradışı kategorisindeki Balon Gibi Şiştim konusu
Balon Gibi Şiştim
Büyük değişim yaşayan Kelly Brook, 10 yıldır yaşadığı değişim sonucunda bambaşka biri haline geldi. Eski haline göre epey fazla kilosu olan isim kendisini "balon gibi şiştim” cümlesi ile ifade etti. Hem hayatı hem de görüntüsü ile sıfır beden olmaya zorlayan normlara karşı duran Kelly, kilolu bir vücudun da sağlıklı olabileceğini anlatmak istiyor.

Resim>

 


Sıfır bedene zorlayan normların kişinin psikolojisini zedelediğini düşünen isim, kilo vermek için değil almak için çeşitli yollar deniyor. Normlara meydan okuduğu yeni hayatından şu şekilde bahsediyor. 

 

Resim

İki yıl süresince uyguladığı sert diyeti bir kenara bırakan Brook, kendisini balon gibi ifade ediyor. Çok kilo alan ismin aldığı kiloların kendisini üzmediğini belirtiyor. Kendi deyimiyle aşk yüzünden kilo alan Brook 2008 yılında şimdiki halinin yarısı kadar olduğunu belirtiyor. 38 yaşına gelen Kelly, sevgilisi ile tanıştıktan sonra kilo aldığını belirtiyor. Sevgilisinin ailesinin çok iyi yemek yaptığını ve bu nedenle kilo almaya başladığını belirtti. Ancak kilo vermek için bir çaba sarf etmiyor. Çünkü normlara karşı durmaya karar verdiğini belirtiyor.

 

Resim>

 
Kullanıcı Yorumları

Balon Gibi Şiştim konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.