Ünlü İsim Kaç Kilo Verdi?

Yerli Ünlüler kategorisindeki Ünlü İsim Kaç Kilo Verdi? konusu
Ünlü İsim Kaç Kilo Verdi?
6 Aralık 1969 Rize doğumlu olan Hakan Yılmaz son günlerde verdiği kilolar ile sıkça adından söz ettiriyor. Bugüne kadar başarılı pek çok projede yer alan isim, neden kilo verdiği ve kaç kilo verdi soruları ile sevenlerini de oldukça meraklandırıyor.

Resim

Spor ve diyetin ardından verdiği 10 kilo ile başka bir görüntüye kavuşan Yılmaz, kilo vermenin irade meselesi olduğunu dile getiriyor. Ne yaparsan yap yemekten kısmadığın sürece kilo veremezsin. Bir de diyetin yanında spor ve egzersiz programın belirlenmişse kısa sürede istediğin bedene kavuşursun diyor. Yaklaşık 10 kilo verdikten sonra gençleştiği fark edilen isim yeni dizilerde rol almaya devam edecek.

Resim

Hakan Yılmaz Kimdir?

1.78 metre boyunda ve 72 kilo olan Hakan Yılmaz Yay burcudur. Aslen Rizeli olan Hakan Yılmaz, ilk evliliğini 1997 yılında Bengü Yılmaz ile yapmış ancak 2009 yılında boşanmıştır. Bu evliliğinden bir kızı bulunan Yılmaz, 2013'te Elif Yılmaz ile ikinci evliliğini yapmıştır.

Resim

 
Kullanıcı Yorumları

Ünlü İsim Kaç Kilo Verdi? konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.