Kıvanç Tatlıtuğ Ne Zaman Bu Kadar Kilo Aldı?

Yerli Ünlüler kategorisindeki Kıvanç Tatlıtuğ Ne Zaman Bu Kadar Kilo Aldı? konusu
Kıvanç Tatlıtuğ Ne Zaman Bu Kadar Kilo Aldı?
Bir proje için Türkiye'ye gelen Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder, arkadaşı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile bir araya geldi. İkili bir dostlarını da yanlarına alarak poz verince hayranları Tatlıtuğ'un aşırı kilo aldığına yönelik yorumlar yaptı.

Resim

 Sosyal medya üzerinden paylaşılan fotoğrafa Kıvanç Tatlıtuğ takipçilerinden ne zaman kilo aldın, neden bu kadar kilo aldın, Kıvanç mı bu? Gibi yorumlar aldı. Türkiye’de bulunduğu süre içerisinde ailece görüştüğü Kıvanç Tatlıtuğ ile yeniden bir araya gelen Wesley çektiği fotoğrafı, sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşılan fotoğraf üzerine ise hayranlarından gelen yorumlar bitmedi.

Wesley’nin paylaştığı fotoğraf sonrasında gelen yorumların önüne geçmek isteyen Kıvanç Tatlıtuğ, resmi hesabından yeni fotoğraflar paylaşarak adeta hayranlarının kendisini tek bir fotoğraf üzerinden yargılamamasını istedi. Paylaştığı fotoğraflarda zayıf olan isim, diğer fotoğraflarda kameranın azizliğine uğradığını belirttiKullanıcı Yorumları

Kıvanç Tatlıtuğ Ne Zaman Bu Kadar Kilo Aldı? konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.