Diyet Tedavisiyle Zayıfladı

Gündem kategorisindeki Diyet Tedavisiyle Zayıfladı konusu
Diyet Tedavisiyle Zayıfladı
84 kilo olarak başladığı diyet tedavisinde ameliyat olmadan 16 kilo vermeyi başardı.Diyette kararlılığın çok önemli olduğunu söyleyen Gülsüm Atalay kilo vermesini hikayesini anlattı. Gülsüm Atalay, Tınaztepe Torbalı Hastanesi Diyetisyeni’nin uyguladığı diyet programı ile ameliyatsız 7 ayda 84 kilodan 68 kiloya düştü. Diyetisyen Aslı Gül Tekin, ilham verici zayıflama serüvenini anlattı. Uzun yıllar yurt dışında yaşayan Gülsüm Atalay, geçtiğimiz Mayıs ayında hastanenin ‘Beslenme ve Diyetetik Bölümü’ne başvurduğunu anlatan Diyetisyen Aslı Gül Tekin, "Gerekli kan tahlilleri yapıldıktan sonra kendisine özel hazırlanan diyet programı ile 7 ayda istediği kiloya ulaştı” şeklinde konuştu.

Resim

Tınaztepe Torbalı Hastanesi Diyetisyeni sözlerini şöyle sürdürdü; "Ardından kendisi ile kilo koruma programına geçtik. Kilo koruma döneminde -1,6 kilogram daha kaybetti. Toplamda 83,7 kilogram ile başlayan programımızı 68 kilogram ile bitirdik. Hastane fobisi olan Gülsüm Hanım, bu fobisini bizimle yendi. İki haftada bir düzenli olarak kontrollerine geldi. Artık bütün değerleri normal sınırlarda ve kendisini çok hafif hissediyor” şeklinde açıklamalarda bulundu.


Kullanıcı Yorumları

Diyet Tedavisiyle Zayıfladı konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2018 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.