Denizden Çıktığında Tam 31 Kilo Almıştı!

Sıradışı kategorisindeki Denizden Çıktığında Tam 31 Kilo Almıştı! konusu
Denizden Çıktığında Tam 31 Kilo Almıştı!
Peru’da yaşayan balıkçı Alehandro Ramos isimli adam denize daldı çıktı ve şok edici bir durum yaşandı. Balıkçı denizden çıktığında tam 31 kilo almıştı. Saniyeler içinde vücudu şişmeye başlayan balıkçı Ramos, hızlı bir şekilde denizden yukarı çıkmaya başladı. Adamın yüzeye ulaştığında ise karşılaştıkları herkesi şok etti. Vücudunun bir bölümü orantısız bir şekilde şişmeye başlayan balıkçı, saniyeler içinde 31 kilo almıştı.  Dalış kazası olarak tanımlanan olayda, şişlikler balıkçının vücudunda tam 4 sene boyunca kaldı.

Resim

 Balıkçılıkla uğraşan Ramos, deniz canlısı toplamak için derine daldığını söyledi. Ramos çok hızlı şekilde yukarı çıkarak ölümcül bir hata yaptığını söyledi. 31.7 fazla kilonun kandaki azotun devasa kabarcıklara dönmesi ve vücudu şişirmesi nedeniyle olduğunu ifade etti. Ramos, vücudundaki azotun bir bölümünü boşaltarak %30 kadar kilo verdi. Fakat talihsiz adamın vücudu eski formuna henüz kavuşmadı. Bu durumu ameliyatla değerlendirmek isteyen doktorlar daha sonra durumun ciddi risk barındırabileceğini belirtti ve ameliyattan vazgeçildi.


Kullanıcı Yorumları

Denizden Çıktığında Tam 31 Kilo Almıştı! konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2018 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.