Kendisini Dünya Kupasına Önerdi

Yabancı Ünlüler kategorisindeki Kendisini Dünya Kupasına Önerdi konusu
Kendisini Dünya Kupasına Önerdi

Aşırı kilolu fotoğrafı ile gündeme gelen Mısırlı eski futbolcu Mido, hayranlarını şaşkınlığa uğratarak 2 ay içinde 37 kilo vermeyi başardı. Daha sonra Mısır Milli Takım Direktörüne esprili mesajlar göndererek kendisini Dünya Kupasına önerdi.

Çeşitli spor kulüplerinde oynayan ve çeşitli başarılar ile anılan Mido, 2013 yılında futbolu bırakmıştı. Bir tekne gezisi sırasında arkadaşları ile çekilmiş fotoğrafı yayınlanan isim hayranlarından tepki alınca inanılmaz değişime imza attı.

Resim

 

Tam 2 ay kadar kısa bir süre içinde 37 kilo vererek eski halinden çok daha fit bir görüntüye kavuştu. Futbolculuk hayatı boyunca farklı başarılara imza atan isim, fotoğrafı altına yorum yapan meslektaşlarına da esprili bir gönderme yaptı. Yolladığı mesajda " tam 37 kilo verdim. 15 kilo daha vereceğim. Kilolu halimi eleştirenlere ve alay edenlere teşekkür ederim. Siz olmasanız kilo veremezdim. Dünya kupasında olan eksikleri kapatmak için Sayın Cuper’e sesleniyorum. Dünya kupasında oynamaya hazırım” dedi.

Tüm dünyanın bahsetti Mido kilo vermeye devam edeceğini ve sağlıklı beslenmeyi seçtiğini de sözlerine ekledi. 

 
Kullanıcı Yorumları

Kendisini Dünya Kupasına Önerdi konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.