Sahnelere Dönmek İçin Kilo Verdi

Yerli Ünlüler kategorisindeki Sahnelere Dönmek İçin Kilo Verdi konusu
Sahnelere Dönmek İçin Kilo Verdi
Aydın’da yaşayan ünlü müzisyen Faruk Atik 41 yaşında 123 kiloya çıkmıştı.

Uyguladığı diyet programı ile kilolarından kurtulmayı başaran isim 8 ayda 37 kilo vermeyi başardı. Aydın’ın Efeler ilçesinde yaşayan ve müzisyen olan isim fazla kiloları nedeni ile hareket bile edemiyordu. Hareketleri kısıtlanan ve sahnelerden uzak kalmak durumunda olan Faruk Atik, tekrar sahnelere dönmek için 37 kilo verdi.

Resim 

Ameliyat olmadan zayıflayan isimler arasına giren Atik, diyetisyeni tarafından belirlenen diyet ve spor programına eksiksiz uyduğunu dile getirdi.

Eski formuna yeniden kavuşmanın mutluluğunu yaşadığını belirten evli ve iki çocuk babası Atik, sahne tabiri caizse sizi dinleyen kişilerle enerji alışverişinin olduğu bir yer. Bu anlamda enerjinizi yansıtmanız gerekiyor. Kilo problemimden dolayı hareket güçlüğü yaşadım ve bu da sahnedeki performansımı olumsuz etkiliyordu. Kilolarımdan kurtulmanın ardından sahnede ve özel hayatımda kendimi çok daha mutlu hissediyorum açıklamasında bulundu.

Kullanıcı Yorumları

Sahnelere Dönmek İçin Kilo Verdi konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.