Genç Delikanlı Askerlik İçin Zayıfladı

Gündem kategorisindeki Genç Delikanlı Askerlik İçin Zayıfladı konusu
Genç Delikanlı Askerlik İçin Zayıfladı
Gümüşhane’de yaşayan genç mühendis askere gidebilmek için 3 ay gibi kısa bir süre içinde 32 kilo verdi. Karadeniz Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümünde okuyan 27 yaşındaki Sercan Demirel askere gitmek için başvuruda bulundu.

Hastaneye giderek gerekli olan evrakları toplamaya başlayan genç delikanlı hastanede fazla kiloları yüzünden veto aldı. Bu kilolar ile askere gidemeyeceğini öğrenen isim askerlik için 3 ayda 32 kilo vermeyi başardı.Hastaneye sağlık raporu almak için başvuran Sercan Demirel, obezite tanısı ile karşı karşıya kaldı. Dedesi ve babasının anlattığı askerlik anıları nedeni ile vatani borcunu yerine getirmeyi çok isteyen genç, askere gidebilmek için diyet ve spor yapmaya karar verdi. Özel diyet merkezlerine başvuran ve yüzmeye giderek spora önem veren isim, 131 kiloluk vücudunu kısa süre içerisinde 100 kilonun altına indirmeyi başardı.

Kilo vermesinin ardından hemen askerliğe başvuran isim Mart ayında askere gideceğini öğrenince gözyaşlarına hakim olamadı. Çevresinden askerlik yapmak zor, gitme boşver telkinleri alan genç yılmadan spor ve diyete devam etti. Annesinin de gözyaşlarını tutamayarak eline kına yaktığı genç, kendisi ile gurur duyduğunu ve askerlik için 32 kilo verdiğini herkese bildirdiğini söyledi. 

.


Kullanıcı Yorumları

Genç Delikanlı Askerlik İçin Zayıfladı konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2018 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.