Giymeyi Hayal Ettiği Kıyafetlerin Tanıtımını Yapıyor

Yerli Ünlüler kategorisindeki Giymeyi Hayal Ettiği Kıyafetlerin Tanıtımını Yapıyor konusu
Giymeyi Hayal Ettiği Kıyafetlerin Tanıtımını Yapıyor
İzmir de 165 kiloya ulaşan Radyo programcısı Özgür Özkök kısa süre içerisinde 86 kilo vererek sağlığına kavuştu.

Verdiği kiloların ardından fit bir görünüm kazanan Özkök, aynı zamanda giymeyi hayal ettiği kıyafetlerin tanıtımını da yapmaya başladı. 

Kentteki bir radyoda programcılık yapan 38 yaşındaki Özkök, aşırı tükettiği hazır yiyecekler ve hareketsiz yaşam nedeniyle 165 kiloya kadar çıkınca zayıflamak için çareler aramaya başladı.

Resim

 Diyetisyene giden Özkök, yürüyüşe ve kondisyon aletlerinde spor yapmaya başladı. Özkök, kararlı bir şekilde sürdürdüğü zayıflama programı sayesinde 1 yıl sonra istediğini elde etti.

Fazla kilolarından kurtulduktan sonra iş hayatında güzel gelişmeler olduğunu söyleyen Özkök, şöyle konuştu: 

"Radyoda sadece ses olarak varsınız, görüntü olarak yoksunuz. Ama sosyal medyanın gelişmesiyle birlikte artık biraz daha ekranda göz önünde olmaya çalışıyorsunuz. Görsellik ön planda olduğu için kilolarla bunu başaramıyordum açıkçası ve ben artık kilolarla savaşmaya karar verdim. Kilo verdikten sonra daha görseli ön planda işlerde yer aldım. Özellikle sahne sunumlarında, konserlerde, festivallerde daha sık yer almaya başladım. Bunun yanı sıra birkaç firma ile kıyafet çekimi için anlaştık.”

Geçmiş dönemden kalan bütün kıyafetlerini ihtiyaç sahiplerine dağıttığını, o bedene sahip kişileri bulmakta bile zorluk çektiğini aktaran Özkök, hatıra olarak sadece bir eşofmanını sakladığını söyledi.


Kullanıcı Yorumları

Giymeyi Hayal Ettiği Kıyafetlerin Tanıtımını Yapıyor konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.