1 Yılda Tam 80 Kilo

Sıradışı kategorisindeki 1 Yılda Tam 80 Kilo konusu
1 Yılda Tam 80 Kilo

1.5 yıl öncesine kadar Jessica Beniquez her gün fast food yiyor ve saatlerce televizyon seyrediyordu. "Yatağımda uzanıp Netflix izlerdim. Tek yaptığım yemek yemek, televizyon izlemek ve işe gitmekti"şeklinde konuştu.  Jessica 19 yaşına geldiğinde tam 145 kiloydu. Bir yıl önce Jessica alışkanlıklarına bir son vermeye karar verdi ve böylelikle yeni hayatının serüveni başlamış oldu. Jessica kilo vermeye karar verdiğinde tam 145 kiloydu. 1 yıl içerisinde ise tüm kilolarından kurtulmayı başarıp, 80 kilo vermişti.

 

Zayıflamaya karar verdikten sonra yaptığı ilk şey, bir daha ağzına fast food sürmemek oldu. Sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeye başladı. Yine televizyonda dizi veya film izlemek yerine egzersiz videoları izlemeye başladı. 2016'nın başlarında Jessica evde egzersiz yapmaya başladı. Daha sonra da spor salonuna yazıldı. Önceden spor salonuna gitme fikri onu korkuyordu. Zayıflamayı kafaya takınca en sevdiği yer ise yine spor salonları oldu. Zayıf hali ve kendiyle gurur duyan genç kız, bir daha kilo almamak için çeşitli yollar deneyeceğini belirtti. 
Kullanıcı Yorumları

1 Yılda Tam 80 Kilo konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.