Ezgi Mola 1,5 Ayda 10 Kilo Verdi!

Yerli Ünlüler kategorisindeki Ezgi Mola 1,5 Ayda 10 Kilo Verdi! konusu
Ezgi Mola 1,5 Ayda 10 Kilo Verdi!
Organize İşler 2 filmi herkes tarafından merakla bekleniyor. İlk tanıtımı yapılan filimin fragman sahnelerinde yer alan ünlüler ise herkesi şaşkına uğratıyor. Ünlü seli olan film ocak ayında gösterime girecekken, filmde rol alacak Ezgi Mola’nın Lerzan Berrak karakteri için verdiği 10 kilo dikkatleri çekiyor.

Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı ve yönettiği Organize İşler 2 filminin 4 Ocak’ta seyircisi ile buluşacak. Filmde güzel ve akıllı bir kadını canlandıracak olan Ezgi Mola, rol için verdiği kiloları kısa süre içerisinde verdiğini belirtti. 2 aydan az bir zamanda 10 kilo verdi. Verdiği kilolar ile adından söz ettiren isim, kilo vermek için sıkı bir diyet yaptığını belirtti.

Resim


İstediği zaman kilo alıp verebilen ismin oynadığı rollerde sağlığı için de dikkatli olduğu biliniyor. Yoğun bir tempo içerisinde olan Mola, koşturmaca da zayıflatırdı ancak ben diyet yaptım diyor. Film ile ilgili açıklamada bulunan Mola şu sözleri dile getirdi; Organize İşler hayatımda çok önemli yeri olan bir yapım. Çünkü benim oynadığım ilk sinema filmiydi. İkincisinde de böyle bir rolle seyirci karşısına çıkacak olmak beni heyecanlandırıyor. Lerzan Berrak karakterini çok sevdim. Daha kadın dişi, cilveli tatlı enerjili bir kadın ve onu oynamak benim için müthiş keyifliydi dedi.

Resim>

  

 

Kullanıcı Yorumları

Ezgi Mola 1,5 Ayda 10 Kilo Verdi! konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.