Hala Büyülüyor!

Yerli Ünlüler kategorisindeki Hala Büyülüyor! konusu
Hala Büyülüyor!

Yaşına göre taş bebek gibi kalmayı başaran ünlülerden Ajda Pekkan hala büyülüyor.  Güzel fiziği ve sağlıklı yaşam biçimi ile her zaman dikkatleri üzerine çeken isimlerden olan Ajda Pekkan, konserlerin ardından çıktığı tatilde fiziği ile büyüledi.

Resim

Konser maratonunu tamamlayan ve ardından dinlenmeye çekilen isim, çektiği fotoğrafları instagrama koydu ve altına tatil vakti yazdı. Binlerce yorum ve beğeni alan fotoğraf, Ajda Pekkan fiziği ile büyülemeye devam ediyor dedirtti. Sağlıklı beslenmenin ardından güzel bir fiziğin geldiğini söyleyen ve kendisinin gen bakımından şanslı olduğunu belirten Pekkan, dur durak bilmeden spor yaptığını her fırsatta belirtiyor. 

 

 

 

Resim

 Spor insanı çok farklı kılıyor. Bana bakın, beni örnek alın. Benim şimdiye kadar çoktan dert yanmam lazımdı ama öyle değil tutunacaksınız hayata, asılacaksınız. Çünkü sizden başka kimse yok diyor. Yılların eskitemediği sanatçı, güzel ve iyi bir fizik için ne yediğin önemli. Nelerle beslendiğin ve kadar spor yaptığın demeyi de unutmuyor.

 

 

Resim

 
Kullanıcı Yorumları

Hala Büyülüyor! konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.