Bazı Besinleri Hayatımızdan Çıkarmak

Püf Noktalar kategorisindeki Bazı Besinleri Hayatımızdan Çıkarmak konusu
Bazı Besinleri Hayatımızdan Çıkarmak

Zayıflama tavsiyeleri arasında en yanlış verilen öneri zayıflamak için birtakım besinleri hayatımızdan çıkarmaktır. Zayıflama üzerinde etkisi olmayan, besinlerden vazgeçme yolu diyette kendimizi kötü hissetmemize ve psikolojimizin bozulmasına neden olacaktır. Çok sevdiğimiz besinlerden vazgeçmek olarak adlandırılan bu durum kilo vermek yerine almamıza neden olan, en kötü diyet hatalarından biridir.

Diyete başladığımız zaman kafamızda, bugüne kadar yediğimiz yiyecekler yüzünden kilo aldığımız düşüncesi olur. Ancak sadece yenen yemeklerin kilo yapması durumu doğru değildir. Yeme alışkanlıkları, düzensiz yemek, hareketsiz bir yaşam ve yanlış besinler kilo almamıza neden olur. Tek başına bir yiyeceğin kilo yapması mümkün değildir ve bu düşünce doğru bir düşünce değildir.

Yediğimiz yemekler kilo almamıza neden olmaz. Kararında yenen her yemek, sindirim sistemimizin çalışmasına yardım bile eder. Ancak düzensiz yeme ve sağlıksız yaşamla birleşen yiyecekler evet kilo almamıza neden olacaktır. Kilo vermek istiyorsak hiçbir besini hayatımızdan çıkarmamıza gerek kalmaz.
Kullanıcı Yorumları

Bazı Besinleri Hayatımızdan Çıkarmak konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.