Postacılığı Bırakmamak İçin Zayıfladı!

Gündem kategorisindeki Postacılığı Bırakmamak İçin Zayıfladı! konusu
Postacılığı Bırakmamak İçin Zayıfladı!
PTT Trabzon Başmüdürlüğü'nde çalışan Taner Baş, obezite yüzünden işini yapamayacak duruma gelince tüp mide ameliyatı oldu ve 57 kilo verdi. Baş, çocukluk ve gençlik döneminde yaptığı tekvandoyu bıraktıktan sonra kilo almaya başladı.

Uyguladığı birkaç diyetle kilo veren ancak bu kiloları sonra geri alan Baş, Birkaç yıl önce mesleğini yapamayacak duruma gelince tüp mide ameliyatı olmaya karar verdi. Kiloları yüzünden işini yapmakta zorlanan postacı, 15 ay önce 137 kiloyken geçirdiği tüp mide ameliyatının ardından 57 kilo verdi.

Resim


Taner Baş, obeziteye bağlı olarak yıllardır birçok sağlık sorunu yaşadığını ve şimdi kendisini dünyaya yeniden gelmiş gibi hissettiğini anlatarak, şunları söyledi: "Kolesterolüm 570-580'lerdeydi, şu anda 170'lerde. 17/12 tansiyonla gezerdim şimdi ise 11/7. Kan şekerim 244'den 88'e düştü. Bel fıtığım da vardı. Hiçbir ilaç kullanmadan zayıfladıkça bunların hepsi gitti, şu anda en mutlu insan benim."

Dağıtıma çıktığı yerlerde eskiden beri tanıyan kişilerin kendisini tanıyamadığını söyleyen postacı, işimden olmamak ve daha sağlıklı yaşamak için kilo vermem gerekiyordu. Çok daha mutlu ve sağlıklı hissediyorum diye konuştu.
Kullanıcı Yorumları

Postacılığı Bırakmamak İçin Zayıfladı! konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.