İlham Veren 8 değişim

Sıradışı kategorisindeki İlham Veren 8 değişim konusu
İlham Veren 8 değişim
Dünya çapında yapılan araştırmalara göre, 640 milyondan çok daha fazla kişi obezite ile savaşmak zorunda. Bu zorlu savaşı yenmek için çabalayanlar arasında, 3-4 kilo vermek isterken öyle bir değişenler var ki herkese ilham oluyorlar. İşte ilham veren 8 değişimin hikayesi.

13 yaşında 104 kilo olan Joanna Joseph obez bir çocuktu. Ergenlik döneminde kendini değiştirmeye başlayan sağlıklı bir yaşama geçen Joanna 56 kiloya düştü. Hatta işi büyütüp güzellik yarışmasına katılan isim 1 olmayı bile başardı.


Resim

Tip 2 diyabet ve yüksek tansiyon hastası olan Olivia da sağlıklı yaşamı tercih etti. Verdiği 27 kiloyla kaybettiği güveni tekrar kazandı.Resim


Kendini 'tıkınırcasına yiyen biri' olarak tanımlayan Mariah Stolfi, 38 kilo verdi. Ve daha fazlasını vermek için çabalıyor. Aynı zamanda polikistik over sendromuyla da mücadele eden Mariah, şimdi başkaları için ilham kaynağı oluyor. Instagram'da 20 bini takipçisi bulunuyor.


Resim


Bir zamanlar 139 kilo olan Perdue, 2012 yılında yaşamını değiştiren bir kaza geçirdi. hayatını değiştiren kaza onun 80 kilo vermesini sağladı.


Resim


Kathleen Golding çocukluğundan beri kilolu bir çocuktu. Alay edilmekten yorulduğu zaman kilo vermeye başladı 80 kiloya düştü. Hala kilo vermeye devam eden Kathleen, ''mutluyum çünkü, katettiğim yolları görünce doğru bir yolda ilerlediğimi görüyorum'' diye konuşuyor.


Resim


Rachel Saintfort'un kilo verme hikayesi, kızının sınıf arkadaşlarının ona 'şişman' lakabını taktığı gün başladı. Bir yılda 45 kilo kaybetti ve dönüşümlerini paylaştığı bir instragram hesabı oluşturdu.


Resim


Hamileliğini bir mazaret olarak kullanan Brianna Bernard, doğumdan sonra da kötü beslenme alışkanlıklarını bırakmadı. Ancak çocuğuna sağlıklı bir anne olabilmek için 45 kilo verdi.


Resim


Televizyon kanalı TLC'de hikayesini anlattığı zaman Amber Rachdi 299 kiloydu. Kiloları yüzünden okuduğu üniversiteden ayrılmak zorunda kalan Rachdi, gastrik bypass ameliyatı ile 181 kilo kaybetti. Daha sonra sıkı bir rejim ve sporla bugünkü görüntüsüne kavuştu.

Kullanıcı Yorumları

İlham Veren 8 değişim konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.