Öğrencisini Anlayabilmek İçin 135 Kiloya Çıktı

Sıradışı kategorisindeki Öğrencisini Anlayabilmek İçin 135 Kiloya Çıktı konusu
Öğrencisini Anlayabilmek İçin 135 Kiloya Çıktı
Spor hocalığı yapan İbrahim Yener, 140 olan öğrencisi Taylan Özova’yı daha iyi anlayabilmek için 135 kiloya çıktı. Özova’nın uyguladığı her şeyi aynı anda yaparak İbrahim Yener ise 3 ayda 50 kilo vermeyi başardı.

İnşaat mühendisi Taylan Özova, 140 kiloya yükseldikten sonra kendisiyle empati kurarak kilosunu 135'e çıkaran spor hocasının yöntemiyle, 3 ayda 50 kilo vermeyi başardı. Özova, 90 kiloya düştü ve sağlığına kavuşarak daha güzel bir hayat geçirmeye başladı.

25 yaşındaki Taylan Özova, spora başlamadan önce 140 kiloydu. 28 yaşındaki spor hocası Yener ise 87 kiloydu. Yener daha önce hiçbir yerde görülmemiş bir teknik kullandı ve empati ile kilo vermeyi başardı. 

Resim

 
Yener çalıştırdığı kişinin yaşadığı zorlukları daha iyi anlamak, ona zor ya da kolay gelecek durumları tespit edebilmek için önce kişiyle aynı kiloya çıkıyor. Daha sonra onunla birlikte kilo vermeye başlıyor. 87 kilo olan Yener çalıştırdığı Taylan için 48 kilo alarak 135 kiloya ulaştı. Beraber çalışarak kilo veren ikili, 3 ayda tam 50 kilo vererek inanması güç bir başarıya imza attı.

Spor hocası neden kilo oluyorsun vermek için sorularına ise, kişilerin zayıflama inançlarını arttırıyorum. Onlarla aynı kiloya çıkıyor, onlarla bende dikkat ediyor ve beraber kilo veriyorum dedi. Karşısında manken gibi vücuda sahip olan insanlarla zayıflamanın sinir bozucu olabileceğini söyleyen Yener, benim yaptığım bir ilk açıklamasında bulundu.

 


Kullanıcı Yorumları

Öğrencisini Anlayabilmek İçin 135 Kiloya Çıktı konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.