Hastalığını Yendi

Gündem kategorisindeki Hastalığını Yendi konusu
Hastalığını Yendi
23 yaşında İngiltere’de yaşayan Katie Weber endişe verici bir tanı ile karşı karşıya kaldı. Bundan birkaç yıl önce polikistik over sendromu olarak bilinen bir hastalıkla yüzleşince inanılmaz değişime imza attı. Doğurganlık çağındaki her beş kadından birine konulan tanı PCOS, periyodik olmayan aşırı saç uzaması, yağlı bir cilt ve sivilce problemleri, düzensiz yumurtlama veya yumurtlama başarısızlığı nedeniyle hamile kalmakta zorluk gibi semptomlara sebep oluyor.

Resim>

 

Katie’nin ise bu tanıdan sonra hayatı değişmiş. Büyük bir kararlılıkla değişime başlayan Katie, tam 45 kilo verip hastalıktan da kurtuldu. Fazla kilolu olmanın hastalığı tetiklediğini, vücudun fazla insülin üretmesine neden olduğunu öğrenen genç kız ileride anne olabilmek ümidiyle sıkı bir diyet ve spor programına başladı. Büyük ve güzel bir aileye sahip olmanın hayali ile günden güne eriyen genç kız görenleri şaşkına uğratacak bir değişim yaşadı.

Haftada en az üç gün spor salonuna giden ve daha sağlıklı yemeklerle beslenen Weber, ilk olarak kafaya takmak ve olayı kafada bitirmek gerekiyor diyor. Yemeklerin sağlıklı veya sağlıksız hepsinin fazlasının zararlı olduğunu öğrendiğini belirterek, artık sağlıklı besinlerden bile daha az yiyorum diyor. Kullanıcı Yorumları

Hastalığını Yendi konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.