Dümdüz Bir Göbek İçin Ne Yapmalı?

Genel kategorisindeki Dümdüz Bir Göbek İçin Ne Yapmalı? konusu
Dümdüz Bir Göbek İçin Ne Yapmalı? Yaz veya kış fark etmeden tüm kadınların hayalini kurduğu tek şey dümdüz bir karına sahip olmaktır. Ancak göbek kısmında biriken yağlardan kurtulmak her zaman kolay olmaz. Çeşitli yollar denediğimiz, çeşitli diyetler yaptığımız ancak bir türlü kurtulamadığımız göbek yağlarımız için birkaç küçük önerimiz var. Gelin dümdüz bir göbek için ne yapmalı beraber inceleyelim.

Resim

 Düz Bir Karın İçin;

Dümdüz bir karına sahip olmak için öncelikle sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemek gerekir. Daha sağlıklı yiyecekler ve düzenli bir egzersiz programı ile birleşen iyi bir yaşam göbek yağlarından kurtulmamıza yardım edecektir. Düz bir karın için yapmanız gerekenler ise şu şekilde sıralanabilir.

- İlk olarak düz bir karın istiyorsak beslenmemize dikkat etmemiz gerekir. Mayalı besinlerin hepsi karın ve bel çevremizde yağlanmaya neden olacaktır. Bu sebeple mayalı ürünlerden uzak durmak en doğrusu olacaktır.

- Stresli bir yaşam tüm kötülüklerin kaynağı sayılır. Vücudun ödem tutmasına, yağlanmasına ve çeşitli sorunlar yaşamasına en büyük etken strestir. Stresten uzak durmak kısa süre içinde kilolardan kurtulmamıza, özellikle fast food tarzı beslenmeden uzaklaşarak yağlanmanın önüne geçmemize yardımcı olacaktır. Aynı zamanda stres olunduğunda böbrek üstü bezinden salgılanan kortizol hormonunun salınımı arttığı için karın bölgesindeki yağlanma daha çok tetikleniyor.

- Göbek ve bel çevresinde yağlanma yaşanmasının en büyük etkenlerinden bir diğeri de içeceklerdir. Şekerli içecekler bel bölgesinde etrafında adet bir balina sarılmış etkisi yaratacaktır. Sıvı tüketmek istediğiniz her an su için ve daha kolay bir şekilde yağlardan kurtulduğunuzu fark edin.

- Özellikle çalışan kişiler akşam saatlerinde evde oldukları için akşam televizyon izlerken veya kitap okurken bir şeyler atıştırma ihtiyacı duyarlar. Televizyon insanı hipnoz etmişçesine yemeklere çeker. Akşam belirli bir saatten sonra yemek yemeyi kesmek karın bölgesinde biriken yağların bitmesine yardım edecektir.

- Son zamanlarda uzmanların sıklıkla üstünde durdukları durumlardan biri iyi ve kaliteli uyku çekmek. Araştırmaların sonucunda kanıtlanan bilgilere göre günde en az 7 saat uyumak ve uyku saatlerinin her gün belirli periyotlar içerisinde olması kişinin kilo almasına engel oluyor. Sadece göbek ve bel çevresi değil vücudun her bölgesi bu sayede fazlalıklardan kurtulabiliyor.Kullanıcı Yorumları

Dümdüz Bir Göbek İçin Ne Yapmalı? konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.