11 Ayda 78 Kilo

Gündem kategorisindeki 11 Ayda 78 Kilo konusu
11 Ayda 78 Kilo
17 Yaşında Zonguldak’ta yaşayan Hamdi Aydın, ailesinin desteğiyle 140 kilodan 62 kilo vererek 78 kilo vermeyi başardı. Hem de sadece 11 ay içinde.


Resim>

 

Zonguldak’a bağlı Göbü köyünde yaşayan lise öğrencisi Hamdi Aydın, 140 kiloya ulaştığını göründe zor günlerinde beraberinde geldiğini söylüyor. Lise döneminde olan öğrenci arkadaşlarının da desteği ile kilolarından kurtulmak için spora başladı. Babasının kilo vermesi gerektiğini söylemesi, herkes gibi olmasını söylemesi üzerine Hamdi kafayı kilolarına takmıştı. Sadece spor salonuna giderek 1 ay içinde 17 kilo veren Hamdi Aydın, annem babam arkadaşlarım ve hocalarım her zaman bana destek oldu. Sağlığımdan oluyordum ve bu süreçte çok zorluklar yaşadım. Bir ay içinde 17 kilo verdim. 44 bedenden 40 bedene kadar düştüm.

Resim>

 Alışverişe gittiğimde büyük beden kıyafetler alıyordum. En zoru ise kıyafet bulmamdı. Sabrettim, azmettim ve çok önemli işler başardım. Vücut kitle endeksimden tutun da sağlık değerlerime kadar her şeyim değişti. Ancak anladım ki kilo vermek için olayı önce kafada bitirmeniz gerekiyor dedi.

Resim

 

Resim>

  


Kullanıcı Yorumları

11 Ayda 78 Kilo konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.