Yeni Hayatını Instagram Takipçileriyle Paylaşıyor

Yabancı Ünlüler kategorisindeki Yeni Hayatını Instagram Takipçileriyle Paylaşıyor konusu
Yeni Hayatını Instagram Takipçileriyle Paylaşıyor
Morbid obez Brezilyalı blogcu ve Instagram fenomeni Jessica Valitutto, 94 kilo verdikten sonra neredeyse tanınmaz hale geldi. Kilo verdikçe ilgi toplayan isim fenomen haline geldi. Kendine bir instagram hesabı açan ve hesap üzerinden zayıflama serüvenini anlatan Jessica kilo kaybettikçe takipçi kazandı.

Instagram hesabında öncesi ve sonrası fotoğraflarını yayınlayan Jessica, bu sayede 1 milyona yakın takipçi kazandı. 156 kilo ağırlığında Morbid obez olan Jessica Valitutto, yaşadığı değişimi instagram sayfasında takipçileriyle paylaşıyor. Zayıflama ameliyatı olan ve ameliyattan sonra kendine bir antrenör tutan ve kilo kaybına yardımcı olmak için düşük karbonhidratlı bir diyete başlayan Jessica, 94 kilo verdi.

Resim


Ameliyat olmam her şeyi çözmüyordu ama pes de etmemem gerekiyordu diyen Jessica, 'eğer işi yarıda bırakırsam, her şeyi sil baştan yaşamak zorundaydım.  Bu yüzden hedefime odaklandım. Ve şimdi yeni hayatımı instagram takipçilerimle paylaşıyor benim gibi olan birçok kişiye ulaşmak istiyorum. Değişim için mucize beklemeyin. Her şey sizin tavrınızla değişecek. Hayatınız bu yükten daha fazlası. Hayat büyük bir hediye. sevinçle, özveriyle, zevkle yaşayın'' diye konuşuyor.

Kullanıcı Yorumları

Yeni Hayatını Instagram Takipçileriyle Paylaşıyor konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.