Yine Kilo Aldı

Yerli Ünlüler kategorisindeki Yine Kilo Aldı konusu
Yine Kilo Aldı
Almanya’nın Gelsenkirchen kentinde ünlü şarkıcı Hadise konser verdi. Sesi ve güzelliği ile büyüleyen şarkıcının son hali ise görenleri şaşkına çevirdi. Yeni kilo alan ve eski halinden eser kalmayan ünlü güzel, kalın vücudu ve kilo hali ile şaşkına çevirdi.


Resim>

 Multi Yaz Festivalinde mini kıyafeti ile sahne alan isim, kıyafetinin yanı sıra aldığı kilolarla da dikkatleri üzerine topladı. Sol ayağında çizme, sağ ayağında ise medikal olduğu bilinen bir ayakkabı ile sahne alan isim. Sağ ayağında sakatlık olduğunu açıkladı. Doktorunun sahneye çıkmasan daha iyi olur diye tavsiyede bulunduğu Hadise, sevenleri ile buluşmak için sakat ayağı ile sahneye çıktı. Çok ağrıları olduğunu ve günlerdir yattığını söyleyen şarkıcı kendimi kötü hissettiğim anlar oldu ama sizi görünce hepsi geçti dedi.


Stresli dönemi nedeni ile kilo aldığı tahmin edilen Hadise’nin yaklaşık 6-7 kilo aldığı tahmin ediliyor.Kullanıcı Yorumları

Yine Kilo Aldı konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.