Yumurta Diyeti İle Zayıfladı!

Yerli Ünlüler kategorisindeki Yumurta Diyeti İle Zayıfladı! konusu
Yumurta Diyeti İle Zayıfladı!
Demet Akalın doğumunun ardından fazla kiloları ile çok uğraşmıştı. Son günlerde ise kurtulduğu fazla kilolarından yumurta diyeti yaparak hayata geri döndüğünü dile getirdi.Sosyal medya üzerinden bildirdiği yumurta diyeti 1 gün içinde 1 kilo vermeye yardım eden bir diyet.

Demet Akalın yumurta diyeti ile kilo verdiğini belirtirken uzmanlar yumurta diyetinin ne kadar sağlıklı olduğu hakkında birbiri ile tartışmalar girdi.Günde 1 kilo verdirdiğini iddia eden Demet Akalın, kızının doğumunun ardından 31 kilo verdiğini dile getirdi. Yumurta diyeti yapan Akalın’ın doğum sonrası verdiği kiloları 3-4 gün içinde verdiği ortaya çıkmıştı.Beslenme, hızlı kilo verme, diyet konularının sıkça konuşulduğu günümüzde en hızlı kilo verdiren yiyecekler arasında yumurta ilk sıralarda yer alıyor. Akalın'ın diyet listesi yumurtadan oluşuyor. Demet Akalın diyeti 3 öğünde yumurtadan oluşan tek tip yani protein ağırlıklı bir diyettir ve günde 1 kilo verdirir.

Diyet programında yiyecek olarak yumurta, içecek olarak bitki çayı ve yürüyüş yer alıyor.Uzmanlar ise yapılan bu diyetin son derece zararlı olduğunu ve önermediklerini dile getiriyor.

.


Kullanıcı Yorumları

Yumurta Diyeti İle Zayıfladı! konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2018 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.