Yaşımı Söylemem

Yerli Ünlüler kategorisindeki Yaşımı Söylemem konusu
Yaşımı Söylemem
Yılların eskitemediği şarap gibi kadın Asuman Dabak geçtiğimiz günlerde Çeşme’de kameralara yakalandı. Rol aldığı dizi çekimleri için kısa süreliğine İzmir’de yaşamaya başlayan isim Çeşme’de tatile çıktı.

Resim


Çeşme’de yer alan bir beachten denize giren isim fit görüntüsü ve muhteşem fiziği ile görenleri şaşkınlığa çevirdi. Hayranlarının ricasını kırmamak için saatlerce fotoğraf çekinen isim, fit görüntüsünü soranlara biraz da genetik ben şanslı bir insanım sanırım açıklamasında bulundu. Düzenli spor yapmayı hiçbir zaman bırakmayan,  soranlara ise yaşımı söylemeyi bıraktım diyen isim kendinden çok daha küçüklere bile taş çıkardı. Sahilde görüntülenen isme hayranları nazar boncuğu takarak Dabak’ı mutlu etti. Sevimli ve esprili halleri ile dikkat çeken isim fiziğinden gurur duyduğunu da belirtti.

 

Resim

Dizilerde ve birçok filmde başarı ile yer alan ismin yakın çevresindekiler çekimlerden arta kalan zamanda bol bol spor yaptığını ve sağlıklı beslendiğini belirttiler. Sağlıklı bir yaşam süren Dabak, ısrar etmeyin arkadaşlar yaşımı söylemem şakası ile oldukça güldürdü. 

 
Kullanıcı Yorumları

Yaşımı Söylemem konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.