Mide Ameliyatı Mı Oldu?

Yerli Ünlüler kategorisindeki Mide Ameliyatı Mı Oldu? konusu
Mide Ameliyatı Mı Oldu?

YouTube’da çektiği videolarla milyonlarca takipçi kazanan Danla Biliç, zayıf başladığı serüveninde her geçen gün kilo alması ile oldukça eleştirilmişti.

Tüm ünlüler ve Türkiye tarafından tanınan, bir anda ışığı parlayan isimlerden Danla Biliç, yaptığı güzel makyajlar ile gündemde kalmayı başardı. Zaman içerisinde ünlüler beraber video çekmeye başlayan Biliç, çıktığı bir televizyon programında kilo almış olması ile dikkatleri üzerine çekmişti. Yoğun bir eleştiri yağmuruna tutulan ve fazla kilonun yakışmadığı dile getirilen Danla Biliç, zaman içinde kilo vermektense kilosuna kilo katarak yoluna devam etmişti.

Resim


Son zamanlarda ise zayıf olduğu gözlenen Danla Biliç, nasıl kilo verdiği veya verdi mi kilo soruları ile tekrar gündemi doldurmayı başardı. İlk olarak mide ameliyatı olduğunu medyaya duyurmak istemeyen ismin, hastane personeli tarafından ameliyat olduğu duyurulması üzerine Danla Biliç sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. 


Resim

 Yaptığı açıklamada; Hellooo, hemen konuya girmem gerekirse okuduğunuz her şey doğru ve geçmiş olsun mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Ameliyat oldum. Çünkü her ne kadar yansıtmasam da içten içe bu raddeye geldiğimin daha doğrusu getirildiğimin farkına vardım. Böyle bir şeyi normalleştirmemek, basitleştirmemek, küçük takipçilerime örnek olmaması için de söylemek istemedim. Saklı tutmak istememin tek amacı budur. Maalesef ki zor bir dönem geçirdiğim bu hastane günlerimde yine hastane çalışanlarından birkaç düşüncesiz kişinin magazin sayfalarına yazmasıyla gizli kalamadı. Her haliyle çok mutlu bir kızken dışarıda insanların fotoğraflarımı çekip olay yaratmalarından, sürekli bir yerlerimi saklamaktan çok bunaldığımı fark ettim. Duygusal olduğuma bakmayın eminim çok daha güzel günler beni bekliyor Bu zor günlerde eleştirmek yerine yanımda olmanızı istiyorum. Canım doktoruma da sabrı için teşekkür ediyor ve gelen 847487 mesaj yüzünden özür diliyorum, şeklinde konuştu.

 

Resim>

 


Kullanıcı Yorumları

Mide Ameliyatı Mı Oldu? konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.