Şaşırtan Zayıflık !

Yerli Ünlüler kategorisindeki Şaşırtan Zayıflık ! konusu
Şaşırtan Zayıflık !
Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraflar ile sevenlerini hem üzüyor, hem de şaşırtıyor. Şaşırtan zayıflık sırlarının sebebini açıklamayan Berrak Tüzünataç neden zayıfladığı ile ilgili merak konusu oluyor.

Resim

Birkaç yıldır yoga ve pilatesi yaşam tarzı haline getiren, aynı zamanda hayvansal ürünlerle vedalaşıp vejetaryen beslenmeye başlayan Berrak Tüzünataç, her geçen gün biraz daha zayıflıyor.  Ancak hızla kilo vermesi yakın çevresinin endişelenmesine neden oluyor. Sağlığından olmasından korkulan isim neden kilo veriyor sorusu akıllarında yer alıyor. 

Resim

Günde sadece iki öğün yemek yediğini belirten ünlü isim, diyete son verilmesi şeklinde uyarılıyor. Çok zayıflayan ve zaman içerisinde bu zayıflığın sağlık sorunu yaratacağı düşünülen güzel oyuncunun neden bu kadar zayıflamak istediği ise bilinmiyor. Şaşırtan zayıflık ile şoke eden ismin zayıf mı kilolu hali mi daha güzel siz karar verin.

Resim

 


Kullanıcı Yorumları

Şaşırtan Zayıflık ! konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.