Hazal Kaya Yine Kilo Aldı

Yerli Ünlüler kategorisindeki Hazal Kaya Yine Kilo Aldı konusu
Hazal Kaya Yine Kilo Aldı
Oyuncu Hazal Kaya rol aldığı yeni dizinin çekimlerine katıldı. Giydiği kırmızı elbisesi ile göz dolduran isim, aldığı kiloları ile de dikkatleri üzerine çekti. Kilo mu aldığı yoksa elbisenin azizliğine mi uğradı anlaşılmayan güzel oyuncunun, elbise dekoltelerinden fırlayan etleri sosyal medyada yankı uyandırdı.

Resim

 

Daha önce aşırı kilo alan isim şeker hastalığım var bu nedenle 11 kilo almıştım. Diyet yaparak kilolarımdan kurtuldum demişti. Bu ara yine kilo aldığı gözlerden kaçmayan ismin, yaşadığı rahatsızlık nedeni ile kilo aldığı öne sürüldü. Kısa zaman içinde kilo alıp vermeye alışkın olan Hazal Kaya, sosyal medya üzerinden aldığı yorumlar sonucunda tekrar sıkı bir diyete başlayacak gibi duruyor.


Resim


Kırmızı derin göğüs dekolteli kıyafeti ile objektife poz veren Hazal Kaya'nın aldığı kilolar dikkatlerden kaçmadı. Hayranları, 28 yaşındaki oyuncunun fotoğraflarını yorum yağmuruna tuttu. Bu durumun Hazal Kaya’yı oldukça üzdüğü biliniyor.

Resim

 

Kullanıcı Yorumları

Hazal Kaya Yine Kilo Aldı konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.