KAAN GİTTİ, 9 KİLO GELDİ!

Yerli Ünlüler kategorisindeki KAAN GİTTİ, 9 KİLO GELDİ! konusu
KAAN GİTTİ, 9 KİLO GELDİ!
Eski manken Seçkin Piriler, Kaan Tangöze evlenerek 2 çocuk dünyaya getirmişti. 2 çocuk annesi olmasına rağmen her zaman düzgün bir fiziğe sahip olan isim Kaan Tangöze ile 2016 yılında aldatılma nedeniyle boşandı. Boşanmanın ardından ise üzüntüden 45 kiloya kadar düştü.

Resim

Eski manken Piriler oğulları Hakan ve Volkan’ın babası Kaan Tangöze’den tek celsede boşandı. Evliliğin sonlanmasının ardından hala kocasını seven isim üzüntüden 10 kilodan fazla vererek 45 kiloya hatta altına bile düşmüştü. Evlilik sorununu atlatmasının ardından kendini toparlamaya başlayan isim aynı hızla kilo almaya da başladı. Eski hayatına dönen güzel kadın, çocuklarının babası ile hala görüştüğünü ancak aralarında artık bir ilişki olamayacağını da belirtiyor. Kaan’ın gitmesinin ardından derin bir üzüntü yaşayan isim, depresyon halinden çıktığını ve hayatının normal düzene döndüğünü dile getiriyor.

Resim

Normal hayatına başlayan isim kısa süre içerisinde 9 kilo aldığını ve eski haline fiziken de döndüğünü dile getiriyor. 45 kilonun altında çirkin bir görüntüye sahip olduğunu belirten eski manken, 9 kilo aldım ve artık mutlu bir kadınım diyor.

Resim

 


 
Kullanıcı Yorumları

KAAN GİTTİ, 9 KİLO GELDİ! konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.