Yoga Yaparak Hedefine Ulaştı!

Yabancı Ünlüler kategorisindeki Yoga Yaparak Hedefine Ulaştı! konusu
Yoga Yaparak Hedefine Ulaştı!
Jared Mollenkopf, kısa bir süre önce 228 kilogram ağırlığındaydı. Danıştığı bir doktorun "eğer yaşamında bir değişiklik yapmazsan ölebilirsin" demesinin ardından hayatını değiştirerek 2 yıldan bile az bir zaman içinde kilo vermeyi başardı. Doktorları bile şaşırtan isim, 15 ayda 133 kilogram verdi.
 
Obezite sınırında olan Jared Mollenkopf, yaşam stilini değiştirerek kilo verdiğini söyledi. Diyetinde asla şekere yer vermeyen Mollenkopf, aynı zamanda yoga, kardiyo ve geleneksel jimnastikten oluşan DPP Yoga yaparak hedefine ulaştığını anlattı.

Resim

 Mollenkopf, bir konuşması sırasında, "Bütün yaşamım boyunca şişman biriydim. Her gün bir önceki güne göre daha kilolu uyanıyordum ve bunu kabullenmiştim. Şişman olmak istemiyordum; ancak, aynı zamanda yaşam tarzımı da değiştirmek istemiyordum, çünkü bu bana zor geliyordu. Artık kendime değer veriyorum ve yaşamak istiyorum" dedi.
Kullanıcı Yorumları

Yoga Yaparak Hedefine Ulaştı! konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


E-Zayıflama Mobil Uygulamasını HEMEN İNDİRİN!

  • Hızlı Erişim
  • Daha Hızlı Yükleme
  • Kampanyalardan Faydalanma
  • En Hızlı Siz Haberdar Olun
Sizde kendinize hatırlatmak yada arkadaşınıza haber vermek için cep telefon numaranızı girerek link gönderebilirsiniz.

© 2016 - 2018 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.