Değişime İnanamayacaksınız!

Sıradışı kategorisindeki Değişime İnanamayacaksınız! konusu
Değişime İnanamayacaksınız!
San Diego’da yaşamını sürdüren 27 yaşındaki John Allaaire fazla kiloları nedeni ile spor yapmaya karar verdi. Fitness programına katılan genç adam kısa sürede kilo vermeyi başardı ancak daha büyük bir sorunu oldu. O kadar çok kilo verdi ki deri aldırma ameliyatı olmak durumunda kaldı.

Resim

 Fazla kiloları nedeni ile her daim başı dertte olan isim kilolardan kurtulmak için çeşitli yollar arıyordu. Bir arkadaşından fitness yaparak zayıflama önerisi aldı ve denemeye karar verdi. Tam 244 kilodan 136 kiloya düşerek çevresinde yaşayan herkesi şok etti. Kilo vermesinin ardından kiloları ile açıklama yapan isim şunları dile getirdi; Obez olmak ayrı bir durum, morbid obeziteye ulaştığınızda ise apayrı bir durumla karşılaşıyorsunuz. 20 yaşıma geldiğimde doktora gittim ancak onlar benim ağırlığımı ölçemediler. Bunun üzerine Florida'daki bir balık pazarına gittim. Pazarın arkasında ticari amaçla kullanılan bir ölçekte tartılmak zorunda kaldım. Oradaki insanlara neden orada olduğumu anlatmak zorunda kaldım. Bana verilen tepkilerin hiçbirini hatırlamıyorum dedi.

Resim

Anne ve babasının boşanma döneminde yeme alışkanlığının başladığını ve annesinin o üzülmesin diye yemesini engellemediğini söyleyen genç adam, zaman içerisinde obez biri oldum dedi. Hayatın zor olduğunu, obez bir insanın devamlı zorluklarla karşılaştığını dile getirdi. Kilo vermesinin ardından ise sarkan tüm vücudu için iyi bir ameliyat geçirdi.

Resim

 

Resim>

  
Kullanıcı Yorumları

Değişime İnanamayacaksınız! konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.