Baba Çok Şişmansın

Gündem kategorisindeki Baba Çok Şişmansın konusu
Baba Çok Şişmansın
Kızının baba çok şişmansın beni bu halinle okuldan alma demesi üzerine kilo vermeye karar veren Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Girgin, 45 kilo vermeyi başardı.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde okurken profesyonel olarak sporla ilgilenen İbrahim Girgin, sporu bırakmasının ardından kısa süre içinde 100 kilonun üzerine çıktı. 10 yaşında olan kızı Rana’nın sözleri üzerine hayatında büyük bir dönüm noktası yaşayan Doktor Girgin, fazla kilolarına dur demeye karar verdi. Kızının, arkadaşlarımın babaları çok zayıf sen çok şişmansın. Beni okula böyle almaya gelme. Demesi ile birlikte diyet programına başladı.

Resim>

  Obezite cerrahisi uzmanı Op. Dr. Tufan Ergenç ile irtibata geçerek zayıflamak istediğini belirten Girgin. 125 kilo ile ameliyata girdi kısa sürede 45 kilo verdi. 125 kilodan 80 kiloya düşen Girgin, ben kızım için ameliyat oldum. O benim için her şeyden değerli. Şimdi kilolarım gitti ve kızım, ailemle daha mutluyum. Aslında kızım benden çok benim sağlığımı düşünmüş oldu dedi.


Resim>

 


Kullanıcı Yorumları

Baba Çok Şişmansın konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.