Muz Diyeti İle Zayıfladı

Sıradışı kategorisindeki Muz Diyeti İle Zayıfladı konusu
Muz Diyeti İle Zayıfladı
Avustralya’da yaşayan Jane Anthony her gün 20 muz yiyerek diyet yaptı. Yaptığı muz diyeti ile 2 ayda 9 kilo verdi ve adından muz ile kilo veren kişi olarak çokça bahsettirdi.Yaptığı diyet sayesinde dünya medyasının da tüm ilgisini çeken Antonhy, inanılmaz bir değişimin ve zayıflamanın hikayesini yazdı. Verdiği bilgiye göre yaptığı meyve diyeti ile forma giren isim sosyal medya üzerinde fenomen haline geldi.Günde 20 muz yiyerek yaptığı ve günler içerisinde eridiği gözlemlenen isme diyetisyenlerden gelen yorum oldukça sert oldu. Tek tip beslenme ile verilen kiloların zaman içerisinde kişinin psikoloji ve sindirim sisteminin bozularak sağlığından olmasına neden olacağını söyleyen diyetisyenler bulduğu kendi diyetin reklamını yaptığını söyledi. 

Resim

 Anthony kendisine yapılan eleştirilere aldırış etmedi. Sosyal medya üzerinden her gün yediği 20 adet muzu paylaştı. Yaptığı diyet sayesinde hayatının aşkını da bulduğunu sözlerine ekleyen genç kadın, zayıflama ile ilgili tüm görselleri sosyal medya sayfası üzerinden paylaştı.Sabah, öğle ve akşam yemeklerinde muzdan başka bir şey tüketmeyen ve oldukça zayıf hali ile tepki çeken isim zaman içerisinde muzun yerine anans gibi tropikal bitkiler de ekledi. Eklenen meyveler sayesinde ağız tadının değiştiğini ve daha sağlıklı hissettiğini söyleyen isim zayıfladığı için kim ne derse desin kendisi ile gurur duyduğunu sözlerine ekledi. Loni Jane Anthony, hamilelik süresince de meyve diyetine devam etti. Loni’nin tepki çekmesinin önemli nedenlerinden biri de bebek beklerken buna devam etmesiydi. Ancak eleştirilere aldırmayan genç kadın formu ile çok konuşulur hale geldi.Kullanıcı Yorumları

Muz Diyeti İle Zayıfladı konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2018 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.