Yemek İçin 100 Dolar Harcıyordu

Sıradışı kategorisindeki Yemek İçin 100 Dolar Harcıyordu konusu
Yemek İçin 100 Dolar Harcıyordu
Avustralya’da yaşayan ve sadece 25 yaşında olan Kara Dunstan oldukça ciddi bir şekilde yemek bağımlısıydı. Ergenliğe girdiği günden yani 15 yaşından bu yana kilo sorunları ile uğraşmak durumunda kalan genç kadın, bugüne kadar en iyi kilosunun 120 olduğunu hatırlıyor. Aşırı kiloları nedeniyle işe gidemez, iki çocuğuna bakamaz hatta nefes alamaz duruma gelmişti.

Çalışmanın kabusa dönüştüğünü söyleyen genç kadın 15 dakika çalışmanın ardından yaklaşık yarım saat boyunca oturma gereği duyuyordu. Dizlerinde sorunlar başlamasının ardından bu gidişe dur demek isteyen genç kadın farklı zayıflama yöntemleri denemeye başladı.

Kilolu günlerinde dair hatırladığı şeyler arasında çok mutsuz ve depresyonda olması yer alıyor. Kontrolden çıkma anı olarak ise 2. Doğumun ardını söylüyor. İkinci çocuğunun doğumu gerçekleştikten sonra bir daha eski haline hiç dönemiyor. Genç kadın yeme bağımlılığı olduğunu ve bunu bastırabilmek için her gün eşinden gizli 100 dolar harcadığını belirtiyor. Harcadığı para sadece yeme alışkanlığını bastırmak için saçma alışverişlerden ibaretti. Mide ameliyatı olmasının ardından kısa süre içerisinde 40 kilo vermeyi başardı. Yeniden doğmuş gibi hisseden kadın çocuklarının ve yakın çevresinin tanımakta zorlandığını belirtti. 

Resim>

 


Kullanıcı Yorumları

Yemek İçin 100 Dolar Harcıyordu konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.