Konuşan Koltuk Teknolojisiyle Zayıflayacaksınız!

Sıradışı kategorisindeki Konuşan Koltuk Teknolojisiyle Zayıflayacaksınız! konusu
Konuşan Koltuk Teknolojisiyle Zayıflayacaksınız!
Teknoloji mobilyalar ile buluşuyor. Evlerimizde kullandığımız koltuklara bile ulaşan teknoloji, konuşan mobilyaları hayatımıza dahil ediyor. Evlerimizde akıllı mobilyalar ile yaşayacağımızı söyleyen mobilya fuarı yetkilileri icat edilen koltuklarla beraber kilomuzun bile ortaya çıkacağını belirtti. Mobilyalar ile şarj edilen telefonlar, kirlendiğini belli eden koltukların ardından şimdi de kilonuzu denetleyen koltuklar piyasaya sürülüyor. 

Resim

Bu koltuklar sayesinde yemek yemenizin ardından oluşan şişkinlik hissinin vücudunuza ne kadar kilo olarak yansıdığı ortaya çıkıyor.Oturmanız ile beraber konuşan koltuk bugün biraz fazla kaçırdın sanırım, daha az yemeye dikkat etmelisin ya da ooo formunda görünüyorsun şeklinde konuşmalar ile hayatımıza dahil oluyor. İstanbul mobilya fuarında tanıtılan ürünlerin yurt içi ve yurt dışında merakla karşılanacağı ve evlerimize dahil olacağı ise mobilya üreticileri tarafından her fırsatta dile getiriliyor.Kullanıcı Yorumları

Konuşan Koltuk Teknolojisiyle Zayıflayacaksınız! konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2018 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.