Rolü İçin Kilo Veren Ünlüler

Yabancı Ünlüler kategorisindeki Rolü İçin Kilo Veren Ünlüler konusu
Rolü İçin Kilo Veren Ünlüler
TOM HARDY
Al Caponek karakterine hayat verecek olan Tom Hardy tanınmayacak hale geldi. Hady rolü için değişen tek oyuncu değil. İşte rollerini inandırıcı hale getirmek için güzelliklerinden ve görünümlerinden ödün vermekten gocunmayan oyuncular.

Tom Hardy, Instagram'da tanınmayacak haldeki fotoğraflarını paylaştı. İngiliz oyuncunun bu değişimi elbette yeni rolü içindi. Rolü için 5 kilo verdi ve tanınmayacak hale geldi.

KEANU REEVES
Hollywood'un en ünlülerinden biri olup da şöhretler dünyasındaki yaşam tarzının dışında bir hayat sürdüren oyuncu Keanu Reeves geçtiğimiz günlerde kameralara takıldı.

Bakımsız bir görüntüsü olan Reeves, bir yandan elindeki içeceği yudumlarken bir yandan da etrafı seyretti. İlk anda bu haliyle hayranlarını üzen Reeves'in görüntüsünün ardındaki gerçek de sonradan ortaya çıktı. 53 yaşındaki oyuncu rol aldığı John Wick serisinin üçüncü filminin bir sahnesi için kameralara yakalanmıştı ve rolü için toplam 4 kilo verdi. 

Resim

LIZ HURLEY

İngiliz oyuncu Liz Hurley, 2015 yılından bu yana rol aldığı ‘The Royal’ dizisinin setinde tanınmaz halde görüntülendi.

52 yaşındaki oyuncu, dizide gelinini canlandıran oyuncuyu çikolata kazanının içinde boğmaya çalışırken tamamen çikolataya bulanmış hale geldi. Dizinin sadece bu sahnesi için 3 kilo aldığını belirten isim, diziden fırsat bulduğu anlarda kilo vermek için çaba harcadığını belirtti.
Kullanıcı Yorumları

Rolü İçin Kilo Veren Ünlüler konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.