Öyle Bir Kilo Aldı Ki

Yerli Ünlüler kategorisindeki Öyle Bir Kilo Aldı Ki konusu
Öyle Bir Kilo Aldı Ki

Alp Kırşan ile evlenen Zeynep Dörtkardeşler evliliğin ardından eşinin soyadını alarak Zeynep Kırşan olarak sanat yaşamına devam etmeye başladı. Uzun süreli beraberliğin ardından dünya evine giren çift, kısa süre bir erkek bebek ile evliliklerini taçlandırdı. 1989 doğumlu olan Zeynep Kırşan televizyonlarda yer aldığı rollerle kısa süre ekranların sevilen yüzü olmayı başardı.

Resim

 Dikkat çekici fiziği ile her zaman göz dolduran güzel isim, evlenmenin ardından aldığı kilolar ile sık sık gündeme geldi. Hamilelik döneminden önce kilo almaya başlayan güzel isim kilolarını hamilelik dönemi ile neredeyse ikiye katladı. Doğumun ardından kilolarının yarısını verdi ancak tam kilo vermeye başlayan isim 2 sene sonra tekrar hamile olduğunu öğrendi.

Resim


İlk hamileliğinde 30 kiloya yakın alan ve kiloların birçoğunu veren isim ikinci hamileliğin ilk 3 ayında öyle bir kilo aldı ki tanınmaz hale geldi. İlk doğum kilolarını koruyan ve ikinci doğum ile kilolarını arttıran ismin kilo vermek için nasıl bir yol izleyeceği oldukça merak ediliyor.

Resim

 


Kullanıcı Yorumları

Öyle Bir Kilo Aldı Ki konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.