Hızlı Kilo Vermenin Yolları

Genel kategorisindeki Hızlı Kilo Vermenin Yolları konusu
Hızlı Kilo Vermenin Yolları Değişen yaşam koşulları birçok kişinin sağlıklı besin bulmak için her öneriyi dinlemesine neden oluyor. Kilo vermekten ziyade sağlıklı beslenmenin önemli olduğuysa hep ikinci planda kalıyor diyebiliriz. Hızlı kilo vermenin yollarını ararken sağlığımızdan olmamak için, aslında yapmamız gereken en önemli şeylerden biri yaşam tarzımızı değiştirmek. Yaşam tarzının değişmesine de ilk olarak beslenmemizden başlayabiliriz.

Resim


Hızlı Kilo Vermek İçin;

- Her yarım saatte bir bardak su için.
- hızlı kilo vermek için beslenme düzeninizin dışına çıkın. Günde 3 öğün yemek yiyorsanız 6 ya kadar sağlıklı besinlerle arttırın, ya da daha sık yemek yiyorsanız öğünlerinizi azaltın.
- Çok su içmek çok daha fazla kilo verdirir düşüncesinden uzak olun. 8 bardak su içmeniz metabolizmanızın hızlanması için yeterlidir.
- Kahve içmek kilo almanıza neden olur. Sakın içmeyin. Yağ yapar diyenler inanmayın. Evet sütlü veya süt tozlu kahveler kilo yapar ancak Türk kahvesi içmek kilo yapmaz. Hatta Türk kahvesi kilo vermenize, yağ yakmanıza yardım eder.
- Yürüyüş yapmak tüm sporların üzerindedir. Yürüyüş yapın. Eğer yürüyüş yapmaya vaktiniz yoksa işten gelirken veya giderken bir durak önde inin. En olmadı evinizin içinde uzun süreli dolaşın.
- Kahvaltı günün en önemli öğünüdür. Kahvaltıyı atlamayın. Özellikle kahvaltıda her gün başka besinlerden yararlanmak kilo vermenize yardım eder. Vücudunuzu şaşırtın ve daha hızlı kilo verin.
- Şekeri tamamen hayatınızdan çıkarın. Şekerli besinlerin hepsinden uzak durun. Kahve, çay, tatlı hepsinin içinde bulunan şeker kilo almanıza neden olur. Bu nedenle hızlı kilo vermek istiyorsanız şekerden uzak durun.
- Her zaman düzenli uyuyun, düzenli uyku çok önemli günde en az 8 saat uyumuş olun diyoruz. Evet doğdu sadece hızlı kilo vermek için değil, kalıcı ve sağlıklı kilo vermek için de uyuyun. Her gün aynı saatlerde yatıp sabah aynı saatlerde kalkmaya özen gösterin.
- Günlük fiziksel aktivite çok önemli. Başta da dediğimiz gibi evin içerisinde bile daha çok yürümek kilo verme de etkili olur. Yürüyün. Evinizde, iş yerinizde, apartmanda bol bol yürüyün.
- Önemli bir püf noktası belirtmek istiyoruz. Uyumak için cep telefonundan uzak durun. Her akşam yatağınızda telefonla oynamak uykunuzun kalitesini düşürür. Kullanıcı Yorumları

Hızlı Kilo Vermenin Yolları konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.