Ezgi Mola Nasıl Zayıfladı?

Yerli Ünlüler kategorisindeki Ezgi Mola Nasıl Zayıfladı? konusu
Ezgi Mola Nasıl Zayıfladı?
Çıkış yaptığı günden bu yana milyonların sevgilisi olan Ezgi Mola, ilk günden bu yana değişen bedeni ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sağlıklı bir görüntüye kavuşmak, daha iyi ve zinde hissetmek için fazla kilolarından kurtulmayı seçen isim, şöhreti yakaladığı günden bu güne epey kilo verdi. Kilo vererek güzelliğine güzellik katan Ezgi Mola, zayıflama sırlarını paylaştı.

 

Resim

İlk zamanlar deli gibi yemek yediğini ve yine de kendini hiçbir zaman tok hissetmediğini söylüyor. Zamanla yeme probleminin psikolojik olduğunu anlamış ve aşırı mutsuz veya mutlu olduğu anlarda yemeklerden uzak durmuş. Yemek yemesinin önüne geçemeyeceğini düşünen isim kilo vermek için köpeklerini de alarak yürüyüşe çıkmaya başlamış. Sadece yürüyüş yaparak bile 7 kilo verdiğini gören isim, kilo probleminin önüne geçebilmek için diyetisyene başvurmuş. Yürümenin yanında yeme alışkanlığı değişmeye başlayan güzel oyuncu zaman içerisinde 15 kiloya kadar vermiş.

 


44 bedenden 38 bedene düşen isim mide ameliyatı, sıkı ve saçma diyetlerden uzak uzman yardımı ile sağlıklı kilo vermenin tadını çıkarıyor.Kullanıcı Yorumları

Ezgi Mola Nasıl Zayıfladı? konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.