EVLİLİK YARADI

Yerli Ünlüler kategorisindeki EVLİLİK YARADI konusu
EVLİLİK YARADI
Rüzgar Erkoçlar evliliğinin ardından konuk olduğu programlarda kilo alması ile dikkatleri üzerine topladı. Özel hayatı ile ilgili açıklamalarda bulunan isim evlilik yaradı kilo aldım dedi.

Resim

Geçtiğimiz eylül ayında Tuğba Beyazoğlu ile evlenen Rüzgar Erkoçlar, programın "O mu, Bu mu?" köşesinde sorulan "Anne yemeği mi, eş yemeği mi?" sorusuna yanıt verirken zorlandı: "Bunu sorma! İşin içinden kurtulmak için şöyle cevap vereyim; tabii ki herkes 'anne yemeği' der. Ama orada bir duralım. Tuğba önceden hiç mutfağa giren bir tip değildi. Yemek yapmayı bilmiyordu. Evlendikten sonra mutfağı sevmeye başladı. Yeni yeni bir şeyler deniyor, benim üstümde test ediyor. Ama hâlâ yaşıyorum! Kobayım ben! Gayet başarılı ama. Ben 19 yaşımdan beri ailemden ayrı yaşadığım için yemek yapabiliyorum. Mutfak bence matematik işi, aslında yemeklerin hepsi birbirine benziyor. Günümüzde zaten şanslıyız, herhangi bir yemeği internetten arattırdığımız zaman tarifi çıkıyor. Şu an ben eşimin yemeklerinden memnunum. Çok güzel yemek yapıyor dedi.

 

 

Resim

 Rüzgar Erkoçlar, evlendikten sonra 5 kilo aldığını söyledi: "Evlendikten sonra düzenli yemek yiyorsun. Sonuçta bir aile ortamı oluyor. Her evlenen gibi ben de kilo aldım, bir 5 kilo kadar. Evlilik yaradı!" açıklamasında bulundu.

Resim

 





Kullanıcı Yorumları

EVLİLİK YARADI konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.