Mesleğini Yapamıyordu

Gündem kategorisindeki Mesleğini Yapamıyordu konusu
Mesleğini Yapamıyordu
Uşak Üniversitesi Tıp Fakültesinde diyetisyenlik yapan Fatma Gül İlhan, fazla kiloları nedeniyle mesleğini yapamıyordu.  Danışanlarının kendine güveninin azaldığını ve bu süreçte zorluklar çektiğini belirten diyetisyen, en önemlisi de sağlığım kötüydü dedi.

 

Resim

 Aşırı kiloların getirdiği olumsuzluklar nedeni ile kilo vermeye karar veren diyetisyen işe mide ameliyatı olarak başladı. Ameliyatın ardından sağlıklı beslenme, spor ve diyetle 1 yıl içinde 61 kilo verdi. Tiroid bezlerinin az çalışması nedeni ile küçük yaşlarda kilo almaya başlayan diyetisyen, diyatetik bölümünden 28 yaşında mezun oldu. 28 yaşında 80 kilo olmuştu. Kilolar nedeniyle 30 yaşına geldiğinde tansiyon, şeker ve kalp rahatsızlıkları yaşamaya başlayan Fatma Gül 36 yaşında kilolardan kurtulmaya karar verdi.

İlk olarak mide ameliyatı geçiren ve ameliyatından ardında da hayat şeklini değiştiren Fatma Gül İlhan, 1 yıl içinde hızla 61 kilo vererek 55 kilo olmayı başardı. 116 kilodan inen İlhan, mesleğimi yapamaz hale gelmiştim. Moralim de bozuktu sağlığım da açıklamasında bulundu. 
Kullanıcı Yorumları

Mesleğini Yapamıyordu konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.