Ögrencileri Görünce Korkuyordu!

Gündem kategorisindeki Ögrencileri Görünce Korkuyordu! konusu
Ögrencileri Görünce Korkuyordu!
Obezite ameliyatı olan Emel Öğretmen 6 ay kadar kısa bir süre içerisinde yaklaşık 50 kilo verdi. Türkiye’de obezite ameliyatı artmasının ardından kiloları ile sorunları olan birçok kişi ameliyat olmayı tercih etti. Ameliyat olan kişiler arasında yer alan Emel öğretmen, kiloları vermeden önce merdiven dahi çıkamadığından ve hayatında yaşadığı zorluklardan bahsetti. Obezite ameliyatı olan öğretmen Emel hanım,''Ameliyat önce inanılmaz zorlu hayatım vardı. Toplum olarak obez kitleyi içinde barındırmıyorlar. Bizi görüp gülüyorlar, eğleniyorlar ama neler yaşadığımız bilmiyorlar. Onlar için eğlence kaynağıyız. Bizler bu durumdan mutlu değildik. Otobüse binmek istediğim zaman bizi almak istemiyorlardı.

Resim

 "Ben öğretmenlik yapıyorum. Öğrencilerim beni gördüğü zaman korkuyorlardı. Beni tanıdıkça seviyorlardı. Çünkü dış görünüşüm korkunçtu" dedi. Ameliyat sonrası öğrencilerim bana sarılabiliyor diyen Emel hanım, insanlar bana eskisi gibi bakmıyorlar, gülmüyorlar ve dalga geçmiyorlar. Öğrencilerin bana sarılıyor, koşabiliyorum. Artık otobüse binmeyi tercih etmiyorum, yürüyorum. Yürümenin güzelliklerinin farkına varıyorum. Hayatımda her alan her şey çok güzel. Kardeşimle beraber ameliyat oldum. Yaklaşık 155 kiloydum şu an 103 kiloyum çok mutluyum. "İfadelerini kullandı. 

Kullanıcı Yorumları

Ögrencileri Görünce Korkuyordu! konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2018 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.