Zayıf Kadınların Sırrı

Gündem kategorisindeki Zayıf Kadınların Sırrı konusu
Zayıf Kadınların Sırrı
Kilolardan kurtulmak uğruna sürekli aç yaşayan kadınların yanında bir de ne yese kilo almayan ve istediğini tüketerek zayıf kalan kadınlar var. Aslında sizde o kadınlar gibi eziyet çekmeden sürekli formda bir yaşam sürebilirsiniz.

Resim

Sürekli diyette olduğunuz, diyet listelerini elinizden düşürmediğiniz halde tartıda gördüğünüz rakamlardan hala mutlu değilseniz veya verdiği kiloyu iki katı şekilde geri alanlardan biriyseniz, bilmeniz gereken zayıflık sırları var demektir. Siz gün boyunca yarı aç dolaşırken bazı kadınlar hem tok hem zayıf olabilir. Peki bu kadınların zayıflık sırları neler mi?

Resim

-Az yiyorlar ancak ancak sık sık besleniyorlar. Aç kalmamaya, sık sık hafif yiyeceklerden yemeye özen gösteriyorlar. Ve dikkat ederseniz hiçbir zaman sizin kadar çok yemiyorlar. Çünkü devamlı atıştırdıkları için yiyemiyorlar.

 

-Düşük glisemik indeksli besinler tercih ediyorlar. Patates, pirinç pilavı, beyaz ekmek, çay şekeri ve bal gibi kan şekerini hızlı yükselten ve ani iştah artışına neden olan yüksek glisemik indeksli besinlerden kaçınıyorlar.
- Dengeli beslenmeye özen veriyorlar.
- Dışarıda yemek yerken bile oldukça dikkatliler.
- İçeceklerin bile belirli bir kaloriye sahip olduğunu çok iyi biliyorlar.
- Besinlerin pişirme şekline dikkat ediyorlar. Kızartmalardan uzak durmaya özen gösteriyorlar.
- Düşük kalori içeren belirli bir beslenme düzenleri var bunun dışına çok nadir çıkıyorlar.
- Bol su içiyorlar. Su hayatlarında vazgeçilmez besinleri.
- Haftada bir kere tartılıyor ve az veya yüksek kiloda çıkmamaya özen gösteriyorlar.


Kullanıcı Yorumları

Zayıf Kadınların Sırrı konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.