Dar Giyinmek

Püf Noktalar kategorisindeki Dar Giyinmek konusu
Dar Giyinmek

Kilo vermek istiyorsak uygulamamız gereken diyetlerin yanı sıra, birde uymamız gereken küçük püf noktalar bulunur. Bol su içmek, kalorisi yüksek gıdalardan uzak durmak ve en önemlisi dar kıyafetler giymek püf noktalarının başında gelir.

Diyet yaparken kendinize bir beden küçük gelen kıyafetler tercih edebilirsiniz. Bu kıyafetler içerisinde kendinizi rahatsız hissetmenize ve kilo verme isteğinizin çoğalmasına neden olacaktır. Dar gelen kıyafetler bedeniniz rahatsız olacak ve fazla kiloları her geçen gün kafanıza takacaksanız. Eğer fazla kiloları kafanıza takarsanız kilo vermeniz aynı oranda hızlanacaktır.

Özellikle yaz aylarında giyilmeye başlanan dar ve açık kıyafetler, bedenimizi olduğundan daha biçimsiz, kilolu ve yağlı hissetmemize neden olur. Kış aylarında giydiğimiz bol kıyafetler ise bir o kadar zayıf hissetmemize neden olacaktır. Özellikle kalın olan bölgelerinizi kapatmak için bol kıyafetler giymekten uzak durun. Örneğin, bacaklarınız kalınsa bol pantolon, kollarınız kalınsa bol kazaklar giymekten uzak durun. Bu durum kendinizi zayıf hissederek daha çok yemenize neden olacaktır.
Kullanıcı Yorumları

Dar Giyinmek konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.