Çekilişte Sona Yaklaşıyoruz !

Gündem kategorisindeki Çekilişte Sona Yaklaşıyoruz ! konusu
Çekilişte Sona Yaklaşıyoruz !

Sağlıklı yaşam ve obezite ile savaşı kendisine ilke edinmiş E-zayıflama, geçtiğimiz günlerde muhteşem bir çekiliş başlattı. Yaklaşık 1 ay süren çekiliş sonucunda 3 kişi, bulunduğu ilden ücretsiz diyetisyen danışmanlık hizmeti kazanacak.

25 Temmuz- 1 Eylül tarihleri arasında devam eden çekilişe katılım koşulları da oldukça kolaydı.E-zayıflama’nın instagram veye facebook sayfasını takip etmek, paylaşılan görsele yorum yazmak ve E-zayıflama sitesine üye olmak katılım şartlarını yerine getirmek için yeterli oldu. Bu güne kadar binlerce uzman ile çalışan ve topluma zayıflama konusunda bilgi aşılayan E-zayıflama’nın muhteşem çekilişine talep ve katılım oldukça yoğun oldu.

1 Eylül 22:00 itibari ile sonlanacak olan çekilişin sonuçları, takip eden 3 gün içerisinde internet sitemiz ve sosyal medya adreslerimiz üzerinden duyurulacak. Sağlıklı bir yaşam için çalışmalara devam eden ve her gün bir yenilik ile sağlıklı yaşamı destekleyen E-zayıflama’nın sürprizlerinden uzak kalmamak için bizi takipte kalın.

Herkese Bol Şanslar…
Kullanıcı Yorumları

Çekilişte Sona Yaklaşıyoruz ! konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.