Askere Gidebilmek İçin Eridi

Sıradışı kategorisindeki Askere Gidebilmek İçin Eridi konusu
Askere Gidebilmek İçin Eridi
Askere gidebilmek için kendisine söz veren Arif Düzcan inanılmaz bir değişime imza attı. Spor yapmaktan bıkmayan ve diyetini bir an bile bozmayan Arif sadece 10 ayda tam 100 kilo vererek askere gidebilmek için eridi.

Resim

Sakarya’da yaşayan Düzcan 22 yaşında bir gen. Geçen sene askere gitmek istedi ancak fazla kiloları nedeni ile askerliğe kabul edilmedi. Çünkü Arif tam 180 kilo ağırlığındaydı. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin asker sağlığı için belirlediği kriterlerin başında kalan Düzcan kendisine kilo vereceğim ve askere gideceğim diye söz verdi.

Resim


Azim ve hırsla, hem diyet hem de spor yapıp 80 kiloya indi. Tam 10 ayda 100 kilo verdi. Ardından çakı gibi asker olup tezkeresini aldı. Düzcan, "Kendime 'Zayıflayacağım ve askere gideceğim' diye söz verdim. Benden mutlusu yok" diye konuştu. Askerliğe gitmenin sevinci ve mutluluğunu yaşayan delikanlı kendisini yeniden doğmuş gibi hissettiğini de sözlerine ekledi.

Resim

 
Kullanıcı Yorumları

Askere Gidebilmek İçin Eridi konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.